Az elődöntő eredményei

Név Pontszám Eredmény Iskola Osztály
Bolubás Marcell 46 1 BMSZC Wesselényi Miklós Műszaki Technikum (Budapest) 12.I
Pataki Zoltán 43 2 BMSZC Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum (Budapest) 12A
Simon Tamás 39 3 Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium (Kiskunfélegyháza) 12.D
Gubucz Emma 36 4 Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium (Békéscsaba) 11
Péter Gábor 36 5 BMSZC Neumann János Informatikai Technikum (Budapest) 12.D
Dockál Dominik 34 6 BMSZC Neumann János Informatikai Technikum (Budapest) 12.d
Turcsányi Ádám Csanád 34 7 BMSZC Neumann Informatikai Technikum (Budapest) 12.D
Peresztegi Péter 32 8 Csány László Technikum (Zalaegerszeg) 12
Bence Újhelyi 31 9 Szegedi SZC Tóth János Mórahalmi Szakképző Iskola és Szilágyi Mihály Kollégium (Mórahalom) 12
Kiss Botond 31 10 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest ) 12
Hunyadi Csenger 31 11 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12. D
Sárközi Emma 30 12 Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium (Kaposvár) 12A
Kolozsváry Benedek 30 13 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12. D
Czetz Áron 29 14 Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium (Székesfehérvár) 11.
Király Erik 29 15 BMSZC Petrik Lajos Kéttannyelvű Technikuma (Budapest) 12D
Puskás Marcell 29 16 Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum (Miskolc) 12A
Metzler Gergő 29 17 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12D
Vince Tamás 28 18 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 9.D
Polyák Attila 28 19 Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Gódor Vilmos 28 20 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12/e
Bárány Benedek 27 21 BMSZC Petrik Lajos Kéttanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Tóth Kevin 27 22 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Béres Levente 27 23 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12/E
Burkus Noel 27 24 Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum (Miskolc) 12.A
Poku Maximilian 26 25 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12D
Szendefy Alex 26 26 Petrik Lajos két tanítási nyelvű Technikum (Budapest) 12.D
Prókai Ákos 26 27 Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum (Miskolc) 12A
Márk Mihályi 25 28 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.D
Ákos Nagy 25 29 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12
Fazekas Zsigmond 25 30 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12/E
Sztojka Levente 25 31 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.D
Attila Zsolt Zöldesi 25 32 BMSZC Bolyai János Műszaki Technikum és Kollégium (Budapest) 11.b
Szabó Béla 25 33

Tóth Zsombor 25 34 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest ) 12/E
Varga Norbert 25 35 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12/E
Ragcsák Dániel 25 36 Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum (Székesfehérvár) 12 G
Béres László 25 37 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Farkas Zétény Gábor 24 38 BMSZC, Bolyai János Műszaki Technikum (Budapest) 11.B
Tóth Marcell 24 39 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12
Tamás László 24 40 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Veress Patrik 24 41 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Banhegyi Balazs 24 42 Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Zugló) 12.E
Ceglédi Zente Holló 23 43 BMSZC Bolyai János Műszaki Technikum és Kollégium (Budapest) 11
Sára István 23 44 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12D
Tóth László 23 45 Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum (Debrecen) 12/C
Pataki Attila 23 46 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Bonyai István Dániel 23 47 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.D
Kiss Kamilla 22 48 BMSZC Neumann János Informatikai Technikum (Budapest) 10.a
Gellért Tóth 22 49 Fehérgyarmat KSZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Technikum (Fehérgyarmat) 12A
Füredi Bálint Krisztián 22 50 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Bakos Máté 22 51 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.D
Molnár Gergely 22 52 Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium (Győr) 12A
Nagy Márk 22 53 BMSZC Verebély László Technikum (Budapest) 12.A
Rábel Kristóf 21 54 BMSZC Bolyai János Műszaki Technikum és Kollégium (Budapest) 9.c
Magyar Dávid 21 55 Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12E
Waller István 21 56 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12E
Borsi Barnabás 21 57 Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum (Debrecen) 12.B
Kőszeghy Levente 21 58 Siófoki SzC Mathiász János Technikum és Gimnázium (Balatonboglár) 12.Szé
Slihoczki Richard 21 59 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12. E
Szilagyi Szabolcs 20 60 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12
Cseresznyés Dávid 20 61 Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum (Debrecen) 12.C
Donkó Hunor 19 62 BMSC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Körömi Richárd 19 63 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12D
Halasi-Czalbert Tibor 18 64 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12/D
Gyarmati Szabolcs 17 65 Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum (Debrecen) 12/B
Schriffert Boldizsár 17 66 Gyulai Implom József Általános Iskola 5. sz. Sportiskola Tagintézménye (Gyula) 8.a.
Vincze Dániel 16 67 BMSZC Verebély László Technikum (Budapest) 12/A
Susa Milán 16 68 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 9.D
Hisstek Barnabás 16 69 BMSZC Petrik Lajos Technikum (Budapest) 12/E
Wolfram Kristóf 15 70 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12E
Dávid Magyar 14 71 BMSZC Neumann János Informatikai Technikum (Budapest ) 11.b
Rajmund Dán 13 72

Nagy István 13 73 Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum (Budapest) 12.D
Csontos Roland 12 74 BMSZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum (Budapest) 11.C
Piller Tamás 11 75 ZSzC Keszthelyi Asbóth Sándor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (Keszthely) 12.C
Richárd Szupkai 6 76

Várkonyi Borisz 0 77 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Kozma Péter 0 78 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Várkonyi Borisz 0 79

Béres Levente 0 80

Rábel Máté 0 81 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12. E
Hegóczki Tamás 0 82 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Kiss Benjámin 0 83

Mics Dániel 0 84 Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.E
Nagy Tibor 0 85

Péter Kopter 0 86

Budai Márk 0 87 Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Technikum, Szakgimnázium és Gimnázium (Tokaj) 12
Banhegyi Balazs 0 88

Ballai Péter 0 89 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (Sopron) 11.A
Boros László Ádám 0 90 DSZC Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikum (Dunaújváros) 10.D
Kőkuti Kornél 0 91 DSZC Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikum (Dunaújváros) 10./D.
Hajdu Patrik 0 92 BMSZC Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12.D
Kolmósi Ádám 0 93

Nagy Zétény 0 94

Fodor Bence 0 95

Bősze Bence 0 96

Szántó Bálint 0 97

Hajdu Richárd 0 98

Nagy Olivér 0 99

Wülfinger Balázs 0 100 Eötvös Loránd Műszaki Technikum és Kollégium (Kaposvár) 10C
Schweiger Illes 0 101

Bálint Béla Bencze 0 102 Kaposvári SZC Eötvös Lóránd Müszaki Technikum és Kollégium (Kaposvár) 9.A
Kovács Patrik 0 103 BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum (Budapest) 12/E

Last modified: Sunday, 20 November 2022, 9:45 PM