Eredmények

Elődöntő eredmények

Kedves versenyzők!

Megszülettek az eredmények a döntőbe jutott 10 versenyző eredményeit az alábbi táblázatban láthatjátok

Helyezés Felhasználó név Teljes név SSH szerver feladatok Teszt feladatok Összesített eredmény Iskola Felkészítő tanár
1 user13 Papp Bence 7 pont 24 pont 31 pont Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma Várkonyi Tibor
2 user22 Karsza Levente Attila 6 pont 24 pont 30 pont Budapest Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kurucz Gábor
3 user21 Varga Máté 9 pont 21 pont 30 pont Budapest Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Gera Imre
4 user33 Gombos Sándor 6 pont 19 pont 25 pont Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Papp Mihály
5 user7 Olivér Paróczai 4 pont 20 pont 24 pont Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Gépészeti, Informatikai és Rendészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma Priskin István
6 user20 Fekete Máté 5 pont 18 pont 23 pont Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma Várkonyi Tibor Zoltán
7 user23 Ruzsa Gergely 2 pont 21 pont 23 pont Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma Várkonyi Tibor
8 user38 Szilák Máté 4 pont 19 pont 23 pont Török Ignác Gimnázium Thuróczy Erzsébet Emília
9 user16 Kun Attila 2 pont 20 pont 22 pont Budapest Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kurucz Gábor
10 user40 Kiss Nándor 2 pont 19 pont 21 pont Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Közgazdasági Szakgimnáziuma Kiss István

A továbbiakről a döntőbe jutott versenyzőket és felkészítő tanáraikat elektronikus levélben tájékoztatjuk.

Bejelentkezés után minden versenyző megnézheti az eredmények kivonatát és a saját részletes pontszámait.



Felvehető kurzusok

Szeresd a pingvint 2.0

Szeresd a pingvint 2.0

Course