Szeresd a pingvint

ELŐDÖNTŐ EREDMÉNYEK

Kedves Versenyzők, Felkészítő tanárok!

Elkészültünk az elődöntő feladatainak javításával. Az eredményeket az alábbi táblázatban találjátok.
Aki kíváncsi, hogy mi alapján számítottuk a pontjaitokat és hogyan alakult ki az itt látható sorrend az olvassa el ezt a közleményünket: A "Szeresd a pingvint 3.0" online fordulójának javítási- és helyezés-számítási szempontjai

Helyezés Diák neve User Keresztrejtvény Teszt Szerver Össz
1 Hunyadvári Ádám user1 10 23 12 45
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum -- Veszprém ( 11/C )
Felkészítő tanár: Gyurik Pál
2 Varga Máté user61 11 21 12 44
BMSZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája -- Budapest ( 12.C )
Felkészítő tanár: Kurucz Gábor
3 Bolubás Marcell user54 11 21 10 42
BMSZC Wesselényi Miklós Műszaki Technikum -- Budapest ( 11 )
Felkészítő tanár: Englert Ervin Brúnó
4 Ruzsa Gergely Gábor user35 9 22 9 40
Budapesti Műszaki SZC Neumann János Informatikai Technikum -- Budapest ( 12.a )
Felkészítő tanár: Várady Zoltán Ferenc
5 Karsza Levente Attila user47 10 19 10 39
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum -- Budapest ( 12. D. )
Felkészítő tanár: Kurucz Gábor
6 Szilák Máté user60 11 20 8 39
Török Ignác Gimnázium -- Gödöllő ( 12.A )
Felkészítő tanár: Pásztorné Petrétei Noémi
7 Pataki Zoltán user82 10 20 8 38
BMSZC Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum -- Budapest ( 11A )
Felkészítő tanár: Gödöny Péter
8 Újhelyi Bence user16 11 19 8 38
Tóth János -- Mórahalom ( )
Felkészítő tanár: Varjuné Urbaniczki Edit
9 Gubucz Emma user30 11 18 8 37
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium -- Békéscsaba ( )
Felkészítő tanár: Obuch László
Sárközi Emma user31 11 18 8 37
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium -- Kaposvár ( )
Felkészítő tanár: Türgyei Krisztina
11 Szegedi Pál user70 9 19 6 34
Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Pollák Antal Technikum -- Szentes ( 12/B )
Felkészítő tanár: Fehér Bertalan
12 Erőss Evelin Csenge user32 10 20 4 34
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum -- Budapest ( 12.C )
Felkészítő tanár: Kurucz Gábor
13 Németh Balázs user8 8 19 6 33
BMSZC Pataky István -- Budapest ( 10.C )
Felkészítő tanár: Gödöny Péter
14 Kertész Bálint user10 10 19 4 33
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Csány László Szakgimnáziuma -- Zalaegerszeg ( 12.D )
Felkészítő tanár: Henczi Béla
15 Opauszki Norbert user68 10 18 4 32
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium -- Békéscsaba ( 11.C )
Felkészítő tanár: Priskin István
16 Gellért Tóth user81 10 18 2 30
17 Olivér Paróczai user71 10 17 2 29
18 Pipó Tamás user80 10 17 2 29
19 Lákovics Lóránt user53 10 18 0 28
20 Boór Dániel user24 11 17 0 28
21 Maksi Dávid user26 11 17 0 28
22 Paksicza Márk user56 11 17 0 28
23 Leskó Árpád Géza user6 9 12 6 27
24 Kőszeghy Levente user49 9 18 0 27
25 Dörögdi-Koós Gergely user34 10 17 0 27
26 Lákovics Levente user51 11 16 0 27
27 Eszlári Péter Máté user73 11 16 0 27
28 Miklós Csengeri user21 7 19 0 26
29 Árvai Zsombor user83 9 16 0 25
30 Szász Barnabás user12 10 15 0 25
31 Molnár Gergely user36 6 14 4 24
32 Kovács Kristóf user45 8 16 0 24
33 Novak Mátyás user62 10 14 0 24
34 Szüle Martin user58 11 9 2 22
35 Sbrezesny Amadeus user3 10 12 0 22
36 Ágoston Gergő user38 9 11 1 21
37 Varga Csanád user86 5 11 4 20
38 Németh Krisztián user89 6 12 2 20
39 Pogácsás Diána user28 8 12 0 20
40 Ács Bálint user9 6 13 0 19
41 Nyilas Dániel user25 7 12 0 19
42 Piskó Gergő user39 7 12 0 19
43 Bebesi Kristóf user44 8 11 0 19
44 Bánkúti Barnabás user11 9 10 0 19
45 Gombola Csenge Adél user20 9 10 0 19
46 Ignácz Ákos user2 6 12 0 18
47 Laurinyecz István user87 4 11 2 17
48 András Jánosházi user43 5 11 1 17
49 Polgár Dávid user27 5 12 0 17
50 Bényei Bence user13 8 9 0 17
51 Zakar Ármin user5 8 9 0 17
52 Nádházi Nándor user66 8 9 0 17
53 Herbszt Norbert user67 8 9 0 17
54 Barabás Dániel user23 4 12 0 16
55 Ákos Csimszi user22 5 11 0 16
56 Kocsis Máté Bence user59 6 10 0 16
57 Kocsi-Horváth Martin user88 10 6 0 16
58 Szendrő Attila user7 3 12 0 15
59 Ujkéri Bence user17 5 10 0 15
60 Fábos Milán user63 7 8 0 15
61 Polgár Botond user19 8 6 0 14
62 Hujber Hunor user41 8 6 0 14
63 Farkas Bence user14 5 8 0 13
64 Nagy László user46 6 7 0 13
65 Bognár Gábor user33 7 6 0 13
66 Mihály Réka user74 6 6 0 12
67 Nemes Szilárd user78 4 7 0 11
68 Károlyi Bence user15 6 5 0 11
69 Megyesi Richard user76 3 5 2 10
70 Lóczy Levente user52 1 9 0 10
71 Gál Imre user42 2 8 0 10
72 Kovács Péter Balázs user72 4 6 0 10
73 Schriffert Boldizsár user85 4 3 2 9
74 Szabó Gergely user37 3 6 0 9
75 Lőrinc Nagy user64 3 4 0 7
76 Tóth Marcell user91 3 0 0 3
77 Agócs Botond user18 0 0 0 0
78 Nagy Dominik user29 0 0 0 0
79 Péter András user4 0 0 0 0
80 Rengel Gergő user40 0 0 0 0
81 Bíró Levente user48 0 0 0 0
82 Kovács Levente user50 0 0 0 0
83 Mulik Marcell user55 0 0 0 0
84 Tothi Márk user57 0 0 0 0
85 Zsombor Nagy user65 0 0 0 0
86 Kovács Olivér user69 0 0 0 0
87 Ágoston Richárd user75 0 0 0 0
88 Bogdán Roland user77 0 0 0 0
89 Lőrincsik Tamás user79 0 0 0 0
90 Futó Zsombor user84 0 0 0 0
91 Igali Marcell user90 0 0 0 0
92 Szíjjártó Márton user92 0 0 0 0

Következik:

legjobb 10 versenyző bejut a 2021. december 11-én rendezett döntőbe (szombat, munkanap), melynek a BSZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium ad helyszínt, a mindenkori pandémiás inézkedéseknek megfelelő szabályok betartásával.

A kérdések/feladatok a Linux Essentials tananyagra épülnek, az alábbi témakörökben:

  • Licenszek
  • Állományok (mappák és fájlok) kezelése
  • Arhiválás, tömörítés
  • Reguláris kifejezések használata
  • Linkek használata
  • Szkriptek alkalmazása
  • Csomagkezelés
  • Hálózati beállítások
  • Felhasználói adminisztráció
  • Extra jogok

Az esetlegesen bekövetkező és előre nem látható járványügyi korlátozások felmerülése esetén a szervezők a verseny lebonyolításának megváltoztatási jogát fenntartják.

 

Available courses

Szeresd a pingvint 3.0

Szeresd a pingvint 3.0

Course